World

Anna Maria Sieklucka Wiki, Age, Boyfriend, Height, Net Worth, Husband, Instagram, Feet, Bikini, Height Weight, Married

Anna Maria Sieklucka Biography – Anna Maria Sieklucka Wiki

Anna Maria Sieklucka is a Polish actress. She is best known for her role as Laura Biel in the film 365 DNI (365 Days). She had minor roles in an episode of the television series Na dobre i na zle (1999) and Kuba Wojewódzki (2006).

Anna Maria Sieklucka Age

Anna Maria Sieklucka was born on 31 May 1992, in Lublin, Poland.

Anna Maria Sieklucka Boyfriend

It is not clear who Anna Maria Sieklucka’s boyfriend is. However, in April 2020, she posted a photo with on Instagram with a handsome man and captioned the photo: “Jedno. Prywatne. I więcej nie będzie. Peace and love.” The caption roughly translates to, “One. Private. And there will be no more. Peace and love.”

 

View this post on Instagram

 

Jedno. Prywatne. I więcej nie będzie. Peace and love ❤

A post shared by @ anna_maria.sieklucka on

Anna Maria Sieklucka Husband, Married

Anna Maria Sieklucka is unmarried.

Anna Maria Sieklucka Height

Anna Maria Sieklucka stands at a height of 5 feet 3 inches (1.6 m).

Anna Maria Sieklucka Height and Weight

Sieklucka stands at a height of 5 feet 3 inches (1.6 m) tall and has a weight of 51 kg (112 lbs).

Anna Maria Sieklucka Net Worth

Anna Maria Sieklucka’s net worth is estimated to be $1 million.

Anna Maria Sieklucka Instagram

 

View this post on Instagram

 

Kochani, jest mi dziś źle. Zawsze widzę szklankę do połowy pełną, pocieszam wszystkich wokół, niosę pomoc niczym Matka Teresa i zarażam uśmiechem, przynajmniej staram się, jednak dziś wszystko widzę w czarnych barwach. Sytuacja, w której się znajdujemy dla wszystkich nas jest nowa i trudna. Patrzymy ze strachem na przyszłe zarobki i pracę. Wzrasta odsetek przemocy domowej, związki przeżywają ciężkie chwile, rodziny uczą się na nowo być ze sobą nawzajem, poznajemy się na “przyjaciołach”, dostrzegamy osoby starsze i sąsiadów, widzimy co tak naprawdę jest dla nas ważne. Mogłabym tak wymieniać w zasadzie bez końca. Dzielę się tym z Wami, ponieważ wiem, że kazdy z Was miewa gorsze momenty. Jesteśmy tylko ludźmi. Dlatego apeluję do Was, żebyście nie bali się być słabi. Jesteśmy tylko i aż ludźmi, istotami przeważnie bardzo wrażliwymi. I wiecie co? Mój przyjaciel zawsze mi powtarzał – Ama, na końcu zawsze jest dobrze. Jeśli teraz tak nie jest, on jest dopiero przed tobą. I on jest przed nami, będziemy małymi krokami odradzać się niczym feniks z popiołu i w końcu wzejdzie słońce. Ściskam Was mocno ❤🧡💛💚💙💜 P.S. Bluza jest od mojego kochanego Mimisia. Ta kobieta jest niesamowicie silną istotą i życzę tej siły także i Wam. @mimis_official

A post shared by @ anna_maria.sieklucka on

Leave a Reply